Renowacja felg

LAproszek.pl

Renowacja felg

Już od kilku lat specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie i odnowie felg aluminiowych i felg stalowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Ponadto odnawiamy również felgi do quadów, motorów oraz zaciski hamulcowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podstawowe działania korekcyjne drobnych uszkodzeń, ale również kompleksowe działania naprawcze, które pozwalają ponownie cieszyć się fabrycznym wyglądem felg. 

Każdego dnia wykonujemy szereg napraw felg począwszy od zadrapań, wygięć po wgniecenia i dziury. Naprawiamy felgi z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Przywrócimy felgom prawidłowy wymiar, usuniemy stary lakier, pomalujemy, wypolerujemy, a na koniec zabezpieczymy. W szerokim wachlarzu naszych usług znajduje się między innymi malowanie proszkowe, malowanie natryskowe, prostowanie felg, spawanie felg, chemiczne usuwanie lakieru z felg, śrutowanie felg czy toczenie CNC frontów felg.

LAproszek to nowoczesna lakiernia proszkowa. Oferujemy usługi piaskowania oraz malowania proszkowego. Zapraszamy do współpracy! Zaufaj najlepszym i przekonaj się sam o jakości naszych usług! 🤝

© 2023 Stworzone przez DragonMedia.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone.